Olen Marianne ja nägusid hakkasin maalima, sest mul oli kodus omal väike uudishimulik laps. Hobi korras olen sellega juba 8 aastat tegelenud. Kõik oskused on tulnud praktika käigus. Joonistasin ja maalisin ka varasemalt (õppinud Academia Non Grata, Eesti Kunstiakadeemia, mag lõpetamata). Lapsed kellele ma maalin on kõige suuremateks õpetajateks. Maalimas käin ilma valmis näidisteta ja lapsed ise ütlevad mida/keda nad endale maalida tahaksid.

1 tund maksab 35 eurot.
https://www.facebook.com/NaomaalijaTartu/?fref=ts

Minu nimi on Deisi ja olen näomaalimisega tegelenud juba üle kuue aasta. Olen selle ajaga rõõmustanud tuhandeid lapsi ja lapsevanemaid pidudel ja vabaõhuüritustel. Oma imekaunite maalingute ja kiire, korrektse tööga olen võitnud paljude laste ja vanemate südamed, kes mind ikka ja jälle tagasi kutsuvad. Ma armastan seda tööd ja lapsi südamest ning ootan igat sünnipäeva pea sama suure rõõmuga kui pisike sünnipäevalaps ise.
Oma töös kasutan veepõhiseid ja nahasõbralikke spetsiaalseid näomaalimiseks mõeldud värve, mis on lihtsasti maha pestavad.

1 tund maksab 35 eurot.
https://www.facebook.com/DeisiNaomaalingud/?fref=ts

Olen Noomi ja pakun kunstilisi näo- ja kehamaalinguid väikestele ja suurtele. Näidiseid ei kasuta, vaid iga maaling valmib koostöös kandja ideedega ning on eripärane. Mind saab tellida nii Monster Highlikus tüdrukute stiilis, kui piraaditüdrukuna kummituslaevalt. Maalingud sobivad lisaks väikestele lastele ka nii glamuuri ja sädelust fännavatele neiudele kui ka eriliste ideedega teismelistele poistele.

1 tund maksab 35 eurot.
https://www.facebook.com/Noomi-Sameli-personaalmaalingud-949275615216276/
56667740
v6lupintslid@mail.ee.